Obchod
Kontakt
Základní informace o Yasmíně

Pocházím z Asie, můj původ mluví o zásahu orientu do mého života sám za sebe. Asie na mě vždy působila svou orientální vůní zahalenou mystikou a opředenou pověstmi z dávných časů. Pro orientální tanec má arabština výraz "Rags Shargi", což v překladu znamená "tanec východu".

Každé ženě, bez rodílu věku a fyzických předpokladů, mohou orientální tance pomoci znovu objevit prapůvodní ženské zbraně - něhu, lásku a krásu. To, co dělá ženu ženou.

Po příjezdu do České republiky jsem zjistila, že je zde orientální tanec velice populární a žádaný. Bez váhání jsem se svému koníčku začala plně věnovat a v roce 2001 si v Ostravě otevřela vlastní školu orientálního tance. V současné době se naše orientální centrum těší velkému zájmu. Přes prázdniny 2007 jsme se přestěhovali do nového, většího a lépe přístupného tanečního sálu, který je zařízený v duchu orientu.

Přestože se tanci věnuji už 13 let, jezdím na semináře do Káhiry pod vedením profesionálních lektorů: Ashmahan, Fifi Abdo, Nour-egyptan dancer, Tito Seif a další. Orientální tanec je tanec bez hranic, a tak je stále co objevovat a zlepšovat.

Mimo jiné jezdíme pravidelně do Egypta, kolébky klasického orientálního tance, jak za rekreací a památkami, tak ukázat, že orientální tanec se netančí jen v Egyptě. Už čtvrtým rokem spolupracuji s egyptskou agenturou, díky které zůstávám v Egyptě celé léto coby lektora pro turisty a jako tanečnice v orientální skupině vystupující v Hurghadě.

V roce 2007 jsem se zůčastnila festivalu v Káhiře a obsadila 1. místo v kategorii Table Solo.

Snad každá žena touží být krásná, zdravá, uvolněná, sebevědomá, plná energie a životní síly. Většina však podléhá tlaku zaměstnání, rodiny a společenských povinností. To se projevuje přetížením, vyčerpaností a vlivem na psychiku. A tím trpí i přirozená krása.

Orientální tanec se může stát zdrojem zábavy, zdraví a nové životní síly. Smysl pro krásu, důstojnost, sebeovládání a sílu, které tato aktivita přináší, jsou základními součástmi všech oblastí spokojeného a šťastného života. Orientální tance mohou pomoci překonat pocity nejistoty a zvýšit sebedůvěru a sebevědomí. Pro ženy více umělecky, duchovně a emocionálně založené se orientální tanec může stát odrazovým můstkem pro zvýšení kreativity a osobní seberealizace. Orientální tanec může být také nástrojem meditace a pomáhat zůstat v souladu se svým tělem, myslí i duchem.


Dotazy Yasmíně

Jakékoliv dotazy Vám ráda zodpovím na telefonním čísle 604/64-64-50.
Pokud potřebujete získat informace obratem, dejte prosím přednost telefonu před e-mailem.
Facebook: Lena Kovacikova(Yasmina)

V případě zájmu je možno dohodnout osobní setkání, popř. navštívit naše pravidelné kurzy.
Pokud máte zájem spojit se přímo se mnou, použijte e-mail yasmina.centrum@seznam.cz.

(Copyright (c) 2007-2010, Yasmina.komunikace.net --- Design: Matouš Polák, Administrator: DJBuldog